Робота з дітьми

Бесіди на тему: « Здоровий спосіб життя»

Мета:  довести  до  свідомості  учнів,  що  шкідливі  звички  є  основною причиною порушень здоров’я, сформувати уявлення про те, що здоров’я значною мірою залежить від них самих, формувати негативне ставлення до шкідливих звичок (паління, вживання алкогольних напоїв, наркотиків); пропагувати здоровий спосіб життя; виховувати дбайливе ставлення до власного здоров’я.

Стоп Снід

Корекційне заняття з учнями групи ризику на тему:

"Мій характер"

Мета: сприяти самопізнанню особливостей характеру, своїх сильних і слабких сторін, формувати уміння виробляти бажані риси характеру, виховувати бажання до самовдосконалення.

РОЗВИВАЛЬНЕ ЗАНЯТТЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ АРТ-ТЕРАПЕВТИЧНИХ ТЕХНІК  З УЧНЯМИ 1 КЛАСУ

НА ТЕМУ: "МІЙ НАСТРІЙ"

Мета: допомогти дітям в ігровій формі впоратися з переживаннями, які перешкоджають їх нормальному емоційному самопочуттю. Навчити міняти поганий настрій на хороший.