Дорожній рух

«Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь»

Ось знову повернулася осінь. Усі дітлахи, ніби висипались на вулицю, адже так вабить  ще сонечко своїми теплими промінчиками, пташечки – співом, а зелена травичка милує око. Школярі настільки захоплюються іграми на свіжому повітрі, що іноді й не помічають, як опиняються на дорозі та потрапляють у небезпечні для життя ситуації.

Так, як з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху, то всі повинні пам’ятати про безпеку на дорозі: і водії, і пішоходи, і пасажири.

Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Саме, щоб навчити дітей захистити себе на дорозі, у Грушківському НВК з 14.09 до 18.09  проводився Тиждень безпеки дорожнього руху . Це - сім масштабних та інформативних днів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Увесь тиждень був насичений різноманітними заходами, такими як: тематична радіогазета,  лекції, виховні години «Безпека на дорозі залежить від кожного», «Правила дорожнього руху та безпечна поведінка на вулицях та дорогах», бесіди «Найактивніший пішохід», засідання круглого столу «Твоє життя – в твоїх руках»; міні-диктанти «Правила дорожнього руху»  на уроках української мови; вікторини «Як я знаю правила безпечної поведінки на вулиці, на пішохідних переходах»; конкурси малюнків з безпеки дорожнього руху (3-8 класи) та конкурс стіннівок (9-11 класи). Проте найяскравішим виявився виступ команди юних інспекторів руху «Зебра» під гаслом «Твій друг – безпечний рух». Учні ознайомили присутніх  з правилами дорожнього руху, вчили користуватися ними в різних ситуаціях та розрізняти дорожні знаки.

Театралізований урок «Твій друг – дорожній рух» підготували учні 3 класу  та провели його для своїх ровесників. Учні розповіли про різні види дорожніх знаків, які з них забороняють рух, які дозволяють переходити дорогу, які попереджають про небезпеку. Вистава завершилася піснею, яку співали усім разом і глядачі, і наші маленькі актори.
Незалежно від того, яким буде результат міського конкурсу, дякуємо усім хто долучився до проведення тижня безпеки руху у нашій школі! Чим більше заходів у рамках тижня проводиться у нас, тим частіше учні, вчителі та батьки чують і звертають увагу на важливу та корисну для них інформацію, дізнаються щось нове для себе.

Педагог – організатор Смірнова Яна Володимирівна разом з учнями школи з учнями школи побували з виховним заходом «Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!», у дитячому  садку « Теремок». Працівники  та діти садочка гарним настоєм зустріли гостей та із захопленням дивилися захід. У програмі було представлено  такі за  сценки як : « Зустріч двох  кумів» ( Кондратюк Ю., Марущак І) « Інспектор ДАЇ ( Довгополий О)  «Герда та Кай» ( Черноуцький Д., Лустенко О) «Королева» ( Назарчук А)  Учні 3 класу продемонстрували повчальні вірші. Фінальнальна пісня ( Бойко О).
Завжди слідкуйте, де переходите дорогу, які дорожні знати бачите! Показуйте хоро-ший приклад молодшим за себе і навіть дорослим людям! Хай правила дорожнього руху будуть не лише вашими знаннями, а й практичними діями!
Будьте уважні на дорозі! Бережіть себе!

Педагог – організатор

Грушківського НВК