1 вересня 2015

На перехресті семи доріг, семи вітрів,

Часів минулих, прожитих років

Є місце, де в усьому - незабутнє,

Країна, що виховує майбутнє.

Щойно промайнуло літо і всі учні  зібрались на подвір'ї рідної школи. З святковим настроєм поспішали сьогодні до школи педагоги, учні, батьки, гості. Поспішали, адже саме цього дня в усіх навчальних закладах розпочинається новий 2015-2016 навчальний рік

Початок шкільної лінійки розпочався з музичного привітання  педагогічного колективу, які виконували пісню «Україна»  ( Зенченко Т.В, Бродова Л.В.,Вишнева Н.М., Молчанська С.Ф., Кулик Л.О., Тостоган О.В., Червоній О.Л.,)

На урочистому заході були присутні батьки, випускники, учні, педагоги, працівники школи, працівник сільської ради Сулима Т.А. , яка прозвітувала про фінансову допомогу школі. Школярів привітали з початком нового навчального року   чарівна жінка, директор  НВК  Підрушняк Т.М. та нагородила похвальними грамотами  учнів які досягли високого рівня в навчанні (Лустенко О.,Назарчук А., Кондратюк Ю., Носков Н., Черноуцький  Д., Дубенчук В., Демчук  Р., Маковійчук М., Ватраль Д. ).

Приємною подією є те, що у велику шкільну сім'ю цього року влились 13 першокласників ( Бродовий А., Ватраль А., Животовський П., Козловська Д., Кривий Б., Міщенко К., Островерха С.,Панчій А., Поливода Я., Смаженко Н., Сухолитка В., Федорчук О., Чабанюк Д.). Першачки  підготували вірші про школу і запевнили всіх присутніх, та свою першу вчительку Вишневу Н.М. що вчитимуться лише на дванадцять балів.

Вони отримали подарунки від найстарших школярів – одинадцятикласників, їх цей рік у нас шестеро  Хмельницький В., Кирнасовська В., Палівода А. Палівода В., Марущак І., Дяченко В., та класний керівник Лустенко В.В.

На свято завітали казкові гості – Шпаргалка (Лустенко О.),1 бал ( Носков Н.)  Лінь ( Солтик В) Королева ( Кондратюк Ю), Буквар ( Черноуцький Д.), які  побажали    учням наснаги, успіхів у навчанні, відваги,  нових перемог! Вчителям — терпіння, щастя, творчого горіння,  працьовитих, вдячних учнів!

Наші ведучі свята ( Назарчук А та Бойко Р.) не могли  не згадати  про

найбільше в світі щастя — мир на землі, коли на ній розквітають чарівні квіти, а люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, а діти вчаться, здобувають знання, щоб зробити наш край ще прекраснішим.

Мир на землі — це найбільше благо, бо є тато і мама, і ніхто не гине у боях.

Бойко О. , розповідаючи вірш  випустила у небо глуба миру

Голубко мила, ти лети у світ,
Хай буде мир у небі голубому.
Бо голуб миру, кажуть з давніх літ,
Приносить радість родові людському.
Бо що ж дорожче в світі є за мир?
Та й за життя — ціннішого немає.
Коли піснями сповнений ефір,
Сміються діти і душа співає.
Коли панує щастя і любов,
Танцює понад квітами комашка,
У світі мир — основа із основ,
І символ миру — білосніжна пташка.
Голубко мила, ти лети у світ,
Хай буде мир у небі голубому!
Неси всім щастя, передай привіт
Усім народам, людові земному..

А учні 1 класу разом зі своїми батьками випустили в небо  жовто – блакитні кульки,  під прекрасну пісню  « Україна -це я», у виконанні ( Назарчук А,, Бойко Л., Бойко О.,) . І на останок у  своєму виступі директор школи подякувала  батькам за допомогу у підготовці класних приміщень до нового навчальног року. Подякував обслуговуючому персоналу школи за проведені роботи по підготовці фоє та коридорів.

Перший дзвоник було надано  учениці 1 класу Козловській Д., та учневі 11 класу Хмельницькому В.  Шкільний дзвінок радісно пролунав на подвірї школи, закликаючи школярів до класів.

Нехай дзвенить — веселий, галасливий!

Хай срібний голос чують звідусіль!

Хай буде рік шкільний для нас щасливий!

Для цього ми докладемо зусиль.

Дирекція школи разом з класними керівниками запросила учнів, їх батьків та гостів свята на перший урок, який називається« Україна – нація єдина».

Педагог – організатор

Смірнова Я.В.